Kieliszki

My, Polacy, bardzo lubimy się bawić. Zawsze znajdziemy okazję do spotkania i świętowania. Jest kilka dat, które na stałe utarły się w kalendarzu i co roku są okazją właśnie do świętowania. A jak świętowanie, to oczywiście kieliszki! Często decydujemy się na domówki i kameralne spotkania ze znajomymi. Coraz częściej jednak wybieramy zorganizowane imprezy w lokalu. Również ze względu na wygodę i czas. Jedną z takich okazji są Andrzejki. Pod koniec listopada każdy szykuje się do tej imprezy. Miła, ciekawa tradycja więc chętnie ją celebrujemy. Wróżby, przepowiednie, magia, towarzystwo bliskich osób i dobre jedzenie. To właśnie charakteryzuje zabawy andrzejkowe.

Lokale coraz bardziej profesjonalnie podchodzą do organizacji Andrzejek zapewniając nie tylko wszystkie związane z tym dniem tradycyjne zabawy ale również nieoczywiste i wyjątkowe jedzenie. Żeby podkreślić tradycję i wyjątkowość tych spotkań dania muszą być podane w estetyczny, ciekawy sposób. Dlatego właśnie naprzeciw wychodzi firma Banquete Partner. Firma oferuje wynajem wszystkiego co niezbędne do zrobienia niezapomnianej imprezy od strony wyposażenia kulinarnego. Wynajem kieliszków do każdego rodzaju alkoholu.

kieliszki

Od piwa, szampana, wina, poprzez różnego egzotyczne drinki, po mocne alkohole. Wszystkie kieliszki z wypożyczalni są najlepszej jakości i na pewno dostrzeże to gość, nawet najbardziej wymagający. Klasyczne lub z kryształu. Wszystko zależy od rodzaju reszty zastawy. Banquete Partner to także wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego. Znajdziecie tam wszystko co potrzebne do przechowania dań i każdego napoju. Oprócz funkcjonalności i jakości- na czym najbardziej zależy firmie, sprzęt gastronomiczny i sprzęt cateringowy świetnie się prezentuje. Stanowi jednocześnie element dekoracyjny. Jeśli wynajem kieliszków lub wynajem sprzętu gastronomicznego to tylko z firmą Banquete Partner. Nadadzą Twojej imprezie zupełnie innego wymiaru!