Spot sponsorski

Zaledwie 8 sekund- tyle zazwyczaj trwa spot sponsorski. Mogłoby się wydawać, że ze względu na ten krótki czas trwania jego produkcja jest szybsza i łatwiejsza niż innych filmów. Jednak nic bardziej mylnego. Tak mocno ograniczony czas zmusza do znacznie bardziej uważnej i szczegółowej pracy nad projektem. Produkcja musi być bardzo przemyślana i świetnie przygotowana. W tak krótkim filmie odbiorca dostrzeże każdą niedoskonałość, od razu oceni film. Mamy więc 8 sekund żeby zyskać nie tylko uwagę ale również zaufanie i sympatię widza.

Nie tylko czas trwania jest wytyczną w tworzeniu spotu. Również treść musi spełniać odpowiednie założenia. Wszystkie te zasady mocno burzą wybujałą wizją firm i producentów na to, co będzie zawierać ich spot sponsorski. Są jednak sposoby na bardzo ciekawe i kreatywne przedstawienie wszystkich treści. My je znamy i dokładamy wszelkich starań żeby każdy nasz klient był zadowolony, a nawet zaskoczony skutecznością naszej pracy.

Studio Simple Frame kompleksowo zajmuje się produkcją i postprodukcją spotów sponsorskich, reklam, filmów promocyjnych czy produktowych. Zaplanujemy, zorganizujemy i wyprodukujemy każdy film. Spot jest wyjątkowym projektem. Dzięki latom pracy zdobyliśmy doświadczenie, które teraz przekłada się na jakość naszych filmów. Znając wszystkie zasady i założenia spotu tworzymy kreatywne i najbardziej szalone projekty. Realizujemy gotowe pomysły lub tworzymy je od zera. Przede wszystkim skupiamy się na szczegółowym scenariuszu. Maksymalnie wykorzystujemy każdą sekundę. Dobieramy najlepszą dla danego spotu technikę- film lub animację.

Zapraszamy do kontaktu.

Polecane dla Ciebie

O autorze: SimpleFrame