Produkcja animacji

Produkcja animacji to bardzo czasochłonne i twórcze zajęcie. Dzięki temu, że technika bardzo się rozwinęła i pojawiło się wiele nowoczesnego sprzętu, animacje to prawdziwe dzieła sztuki. Zarówno animacja 2D jak i animacja 3D zadziwiają swoją jakością, pomysłem, dbałością o szczegóły. To wszystko również zasługa utalentowanych i kreatywnych grafików. Gałąź produkcji animacji tak się rozwinęła i zainteresowała artystów, że powstaje wiele szkół, kursów, szkoleń odnośnie animacji.

Zafascynowani procesem powstawania animacji i wszystkim co z nią związane otworzyliśmy studio, w którym prężnie działający działający graficy produkują coraz nowocześniejsze i zaskakujące animacje. Studio Simple Frame tworzy od kilkunastu lat. Przede wszystkim zajmujemy się produkcją animacji, zaraz obok filmu. Kompleksowo tworzymy animacje 2D i 3D dla każdej branży i na każdy temat. Na przestrzeni lat obserwowaliśmy jak bardzo zmieniła się produkcja animacji, jak ewoluowała. Nadal jeszcze jej potencjał się powiększa i znajduje kolejne zastosowania.

Animacja to świetny materiał promocyjny, reklamowy, produktowy, szkoleniowy czy instruktażowy. Sprawdza się na targach, eventach czy imprezach branżowych. Tworząc animację przede wszystkim skupiamy się na napisaniu jak najlepszego scenariusza. Biorąc pod uwagę zastosowanie animacji dobieramy odpowiednie efekty, styl, charakter, muzykę. Bardzo indywidualnie podchodzimy do projektów. To sprawia, że każdy jest unikalny i niepowtarzalny. Żeby wyróżnić animację na tle innych dodatkowo staramy się zawsze dodać coś innowacyjnego, naszego.

Polecane dla Ciebie

O autorze: SimpleFrame