O nas

Duże miasta w Polsce przyciągają tysiące osób z mniejszych miejscowości i za granicy. Szczególnie Warszawa skupia wiele narodowości, wiele kultur i wiele smaków. Otwierają się restauracje z jedzeniem niemal z całego świata. Pomysłów na dania i nowości, które mają przyciągnąć gości nie brakuje. Smaczne jedzenie i ciekawy wystrój to jednak nie wszystko czego potrzeba do sukcesu. Jak restauracja to jedzenie, a jak jedzenie to naczynia. Oprócz wyjątkowego jedzenia trzeba zadbać o wyjątkowy wygląd stołów. Obrusy, talerze, miski, sztućce, szkło- wszystkie te elementy mają bardzo duży wpływ na powodzenie restauracj. Jemy również oczami. Dlatego smak musi iść w parze z apetycznym, a wręcz spektakularnym podaniem każdej potrawy.

Tutaj naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Banquete Partner. Firma powstała z myślą o nowych restauracjach i miejscach spotkań dla ciekawych świata i nowości ludzi. Wypożycza wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia restauracji , potrzebne do przyjęcia znacznej liczby gości lub po prostu jeśli chcesz zaimponować swoim gościom i przyjąć ich inaczej niż zwykle. Oferta Banquete Partner zaczyna się od najmniejszych elementów, takich jak sztućce czy naczynia jednoporcjowe skończywszy na stołach, krzesłach i wyposażeniu cateringowym. Fenomenem firmy jest to, że nie dość, że posiada każdą potrzebną rzecz, to jeszcze wszystkie są w wielu stylach, kolorach, kształtach. W zależności od charakteru swojej restauracji możesz dobrać odpowiednie zestawy lub właśnie nadać charakter w zależności od okazji czy rodzaju podawanych dań. Znajdziesz tam bardzo nowoczesne, wręcz futurystyczne zestawy naczyń i innych elementów, która pasuje do kuchni fusion albo klasyczna, ponadczasową porcelanę do tradycyjnych dań. Szkła i kryształy do alkoholi i napojów. Stoły szwedzkie, obrusy. Wszystko w jednym miejscu. Firma zadbała również o najważniejsze – jakość. Producenci, których wyroby w swojej ofercie proponuje Banquete Partner, są najwyższej możliwej jakości.

Otwierając restaurację trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Z firmą Banquete Partner zaskoczysz swoich gości i pokażesz im nowe oblicze, nie tylko smaku ale całej kuchni.