Animacja na Facebooka

Facebook bardzo szybko osiągnął ogromny sukces, globalny zasięg i miliony użytkowników. Obecnie niemal każdy z nas ma profil na tym portalu. Prawdziwe życie coraz bardziej przenosi się do internetu, miesza z wirtualnym. Komunikator między użytkownikami, kopalnia wiedzy i przede wszystkim możliwość zdobycia nowego klienta czy fana. Taki właśnie potencjał i taką rolę ma Facebook. Wiele producentów, marek czy instytucji korzysta z tej platformy. Animacja na Facebooka jest świetnym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi, powiedzenie coś o sobie, swojej firmie i promocję.

Skoro życie ludzi toczy się w mediach społecznościowych, życie firm również! Studio Simple Frame od lat zajmuje się produkcją animacji. Kilkanaście lat obecności w branży pokazało nam jak bardzo zmieniła się technika tworzenia animacji i jej zastosowanie. Przede wszystkim jednak pokazało jak zmieniły się oczekiwania odbiorców. Co na nich działa i zaskakuje, a co już przestało. Nasze studio wyposażyliśmy w najlepszy sprzęt, gadżety i programy. Dzięki temu nasi graficy mogą realizować swoje wizje i nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Sami również jesteśmy bardzo aktywni na portalu Facebook. Wiemy jak stworzyć projekt, który wyróżni się na tle innych i zatrzyma wzrok odbiorców. Animacja na Facebooka może posłużyć jako promocja nowego produktu czy usługi, informować o czymś czy budować wizerunek. W zależności od zastosowania animacji dobieramy odpowiednie narzędzia, efekty i charakter animacji. Dzięki temu wszystkie są skuteczne i unikatowe.

Polecane dla Ciebie

O autorze: SimpleFrame